Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'da bulunan merkez depomuza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel sipariş ürünlerin teslim süreleri ürünlerin imalat zamanına, yurtdışı stok durumuna ve ithalat sürelerine göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri fiyatlandırma aşamasında sizlere bildirilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Nart ve Nart Bilişim Pazarlama Danışmanlık Ltd. garantisi ile size teslim edilecektir. Aksi belirtilmedikçe tüm kargolar alıcı ödemeli olarak gönderilir. Siparişinizin miktarına ve bulunduğunuz yere göre nakliye maliyetinizi daha aza indirmek amacıyla kargo yerine ambar ile sevkiyat yapılabilmektedir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

magaza.nartbilisim.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında müşteriye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.