Hakkımızda


Nart ve Nart Bilişim Pazarlama Danışmanlık Ltd. Şti.
2009 yılında faaliyete başlamıştır. 2009-2013 yılları arasında Eastman Kodak şirketinin Türkiye temsilciliğini, 2013 yılından itibaren ise Kodak Alaris Ltd. şirketinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Şirketimiz yukarıdaki temsilcilik görevinin yanı sıra 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle Kodak Perakende Baskı Ürünleri Türkiye Distribütörlüğü görevini de üstlenmiş olup bu tarihten itibaren ülkemizdeki fotoğraf profesyonellerine ve perakende zincirlerine Kodak profesyonel baskı ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini doğrudan icra etmeye başlamıştır.

Nart Bilişim'in kurucusu ve çekirdek kadrosu, 20 yılı aşkın süredir Türkiye fotoğraf sektöründe çalışmış, bu sürenin çok büyük bir bölümünde ise Kodak (Near East) Inc şirketinde farklı posizyonlarda görev almışlardır. Fotoğrafçılığın her dalında ve özellikle teknolojiye paralel olarak hala gelişmekte olan dijital fotoğrafçılık konusunda bir çok yeniliği Kodak markası ile yıllar boyu Türk kullanıcıları ile buluşturmuşlardır.

Nart Bilişim, uzun yıllar boyunca edinilen tecrübe ve bilgi birikiminin de desteğiyle Kodak baskı ürünlerini artık daha verimli bir şekilde Türkiye'deki fotoğraf profesyonellerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.